Ustinov College
Teams by Sport
To use space better, sports with more than 3 teams are shown collapsed by default.
You can use
and
to expand / collapse them.
To use space better here, sections with more than 10 items are shown collapsed by default.
You can use and to expand / collapse them.
You can use and to expand / collapse them.
"Home" | v | "Away" | Competition | Venue & time |
---|---|---|---|---|
Ustinov A |
3 - 0 |
Josephine Butler A |
Tennis
Division 1 (Pool A) (Pool A) |
MC Tennis Courts
2024-06-09 03:00PM |
Ustinov A |
2 - 4 |
Collingwood A |
Women's Football
Women's Football Trophy |
3G3 (Track)
2024-06-06 05:15PM |
St. Mary's A |
2 - 14 |
Ustinov A |
Women's Football
Women's Football Trophy |
3G1 (Old)
2024-06-01 04:15PM |
John Snow B |
2 - 1 |
Ustinov A |
Tennis
Division 1 (Pool A) (Pool A) |
MC Tennis Courts
2024-06-01 10:00AM |
Ustinov A |
2 - 1 |
University C |
Tennis
Division 1 (Pool A) (Pool A) |
MC Tennis Courts
2024-05-31 06:00PM |
Ustinov A |
3 - 0 |
St. Hild & St. Bede A |
Women's Football
Women's Football Trophy |
3G1 (Old)
2024-05-26 02:15PM |
St. Hild & St. Bede B |
1 - 2 |
Ustinov A |
Tennis
Division 1 (Pool A) (Pool A) |
MC Tennis Courts
2024-05-19 03:00PM |
St. Hild & St. Bede A |
6 - 4 |
Ustinov A |
Men's Football
Men's Football Trophy |
3G2 (New)
2024-05-19 10:45AM |
St. Cuthbert's B |
0 - 5 |
Ustinov A |
Men's Football
Men's Football Trophy |
3G1 (Old)
2024-05-12 12:30PM |
Ustinov B |
4 - 5 |
Josephine Butler B |
Men's Football
Men's Football Trophy |
3G2 (New)
2024-05-12 09:00AM |
Ustinov A |
0 - 3 |
St. Mary's B |
Tennis
Division 1 (Pool A) (Pool A) |
MC Tennis Courts
2024-05-11 02:00PM |
Ustinov B |
5 - 1 |
South E |
Men's Football
Men's Football Trophy |
3G1 (Old)
2024-05-05 12:30PM |
Ustinov A |
0 - 3 |
Hatfield B |
Tennis
Division 1 (Pool A) (Pool A) |
MC Tennis Courts
2024-05-04 02:00PM |
Trevelyan B |
2 - 1 |
Ustinov A |
Tennis
Division 1 (Pool A) (Pool A) |
MC Tennis Courts
2024-04-27 03:00PM |
South B |
1 - 2 |
Ustinov B |
Volleyball
Division 2 |
Sports Arena C
2024-03-10 08:00PM |
Ustinov A |
3 - 0 |
St. John's and Chads A |
Women's Hockey
Division 1 |
Water-based Astro 1
2024-03-10 06:00PM |
Ustinov A |
0 - 2 |
St. Hild & St. Bede A |
Volleyball
Premiership |
Sports Arena A
2024-03-10 06:00PM |
St. John's A |
8 - 1 |
Ustinov A |
Mixed Badminton
Division 2 |
MC Old Sports Hall Courts 1 & 2
2024-03-10 04:00PM |
Ustinov A |
4 - 5 |
Van Mildert C |
Mixed Badminton
Division 2 |
MC Old Sports Hall Courts 1 & 2
2024-03-10 03:00PM |
John Snow A |
1 - 2 |
Ustinov A |
Volleyball
Premiership |
Sports Hall Section A
2024-03-10 12:00PM |
Grey C |
0 - 6 |
Ustinov A |
Men's Football
Division 2 |
3G2 (New)
2024-03-09 02:15PM |
South A |
3 - 0 |
Ustinov A |
Men's Hockey
Division 1 |
Water-based Astro 1
2024-03-03 08:00PM |
Collingwood C |
0 - 1 |
Ustinov A |
Women's Hockey
Division 1 |
Water-based Astro 2
2024-03-03 04:00PM |
Ustinov A |
7 - 2 |
Collingwood B |
Mixed Badminton
Division 2 |
MC Old Sports Hall Courts 3 & 4
2024-03-03 01:00PM |
St. Mary's A |
0 - 2 |
Ustinov B |
Volleyball
Division 2 |
Sports Hall Section B
2024-03-03 12:00PM |