Fixtures for Current Week

"Home" v "Away" Venue Sport Competition Date
  Stephenson
Stephenson & Butler & South & Mary's A
Collingwood 
Collingwood A
MC Rugby 1 Women's Rugby Union
Premiership
Premiership 2024-03-02 12:00PM
  Combined
Combined North Bailey
John Snow 
John Snow A
MC Rugby 1 Women's Rugby Union
Premiership
Premiership 2024-03-02 01:00PM
  Collingwood
Collingwood B
South 
South A
MC Lacrosse 1 Mixed Lacrosse
Division 1
Division 1 2024-03-02 02:00PM
  St. Aidan's
St. Aidan's A
St. Cuthbert's 
St. Cuthbert's A
MC Cricket Hall Indoor Cricket
Premiership B (Pool B)
Premiership B (Pool B) 2024-03-02 02:00PM
  Van Mildert
Van Mildert B
Grey 
Grey A
MC Cricket Hall Indoor Cricket
Premiership B (Pool B)
Premiership B (Pool B) 2024-03-02 03:00PM
  Collingwood
Collingwood G
Josephine Butler 
Josephine Butler A
3G3 (Track) Men's Football
Division 1
Division 1 2024-03-02 04:00PM
  University
University A
Josephine Butler 
Josephine Butler A
MC Old Sports Hall Section A Mixed Netball
Prem Pool B
Prem Pool B 2024-03-02 04:00PM
  John Snow
John Snow B
Grey 
Grey A
MC Old Sports Hall Section B Mixed Netball
Prem Pool B
Prem Pool B 2024-03-02 05:00PM
  St. John's
St. John's and Chads A
South 
South A
Water-based Astro 2 Women's Hockey
Division 1
Division 1 2024-03-02 05:00PM
  Stephenson
Stephenson A
St. Cuthbert's 
St. Cuthbert's A
Water-based Astro 1 Women's Hockey
Division 1
Division 1 2024-03-02 07:00PM
  Stephenson
Stephenson A
0 - 100 Hatfield 
Hatfield A
MC Cricket Hall Indoor Cricket
Premiership B (Pool B)
Premiership B (Pool B) 2024-03-02 09:00PM
  Stephenson
Stephenson B
Van Mildert 
Van Mildert B
Sports Hall Section A Volleyball
Division 1
Division 1 2024-03-03 11:00AM
  Trevelyan
Trevelyan A
Collingwood 
Collingwood A
Sports Hall Section B Volleyball
Division 1
Division 1 2024-03-03 11:00AM
  University
University A
St. Chad's 
St. Chad's A
MC Netball 2 Mixed Netball
Prem Pool B
Prem Pool B 2024-03-03 12:00PM
  St. John's
St. John's A
Hatfield 
Hatfield B
MC Netball 2 Women's Netball
Division 1
Division 1 2024-03-03 01:00PM
  University
University A
John Snow 
John Snow A
MC Lacrosse 2 Mixed Lacrosse
Division 1
Division 1 2024-03-03 03:00PM
  Van Mildert
Van Mildert B
South 
South A
Water-based Astro 2 Women's Hockey
Division 1
Division 1 2024-03-03 03:00PM
  Collingwood
Collingwood C
Ustinov 
Ustinov A
Water-based Astro 2 Women's Hockey
Division 1
Division 1 2024-03-03 04:00PM
  Collingwood
Collingwood B
St. John's 
St. John's and Chads A
Water-based Astro 1 Women's Hockey
Division 1
Division 1 2024-03-03 05:00PM
  Josephine Butler
Josephine Butler A
John Snow 
John Snow A
Water-based Astro 2 Men's Hockey
Division 1
Division 1 2024-03-03 05:00PM
  Grey
Grey A
Collingwood 
Collingwood B
MC Old Sports Hall Section B Mixed Netball
Prem Pool B
Prem Pool B 2024-03-03 06:00PM
  Grey
Grey B
Josephine Butler 
Josephine Butler A
Maiden Castle Squash Courts Men's Squash
Division 1
Division 1 2024-03-03 08:00PM
  St. Chad's
St. Chad's A
St. Aidan's 
St. Aidan's A
Sports Arena C Volleyball
Division 1
Division 1 2024-03-03 08:00PM
  South
South A
Ustinov 
Ustinov A
Water-based Astro 1 Men's Hockey
Division 1
Division 1 2024-03-03 08:00PM
  St. Cuthbert's
St. Cuthbert's A
St. Chad's 
St. Chad's A
Sports Arena A Volleyball
Division 1
Division 1 2024-03-03 09:00PM