Grey College
Teams by Sport
To use space better, sports with more than 3 teams are shown collapsed by default.
You can use
and
to expand / collapse them.
To use space better here, sections with more than 10 items are shown collapsed by default.
You can use and to expand / collapse them.
You can use and to expand / collapse them.
"Home" | v | "Away" | Competition | Venue & time |
---|---|---|---|---|
Van Mildert B |
Grey B |
Men's Basketball
Plate Test 23/24 |
Hild Bede West Gym
2023-12-16 10:00AM |
|
Grey B |
Van Mildert D |
Men's Futsal
Men's Futsal Premiership |
MC Old Sports Hall Section B
2023-12-10 09:00PM |
|
Van Mildert C |
Grey B |
Men's Futsal
Men's Futsal Premiership |
MC Old Sports Hall Section B
2023-12-03 08:30PM |
|
Grey A |
5 - 9 |
Van Mildert B |
Men's Futsal
Men's Futsal Premiership 23/24 |
Sports Hall Futsal 2
2023-12-03 08:00PM |
Ustinov A |
33 - 31 |
Grey A |
Men's Basketball
Men's Basketball Division 1 |
Sports Arena B
2023-12-03 08:00PM |
Stephenson A |
0 - 3 |
Grey A |
Women's Squash
Premiership |
Maiden Castle Squash Courts
2023-12-03 10:00AM |
Hatfield A |
1 - 4 |
Grey A |
Men's Squash
Premiership |
Maiden Castle Squash Courts
2023-12-02 09:00PM |
Trevelyan B |
Grey B |
Men's Futsal
Men's Futsal Premiership |
MC Old Sports Hall Section A
2023-11-26 08:30PM |
|
University B |
5 - 0 |
Grey B |
Men's Squash
Division 1 |
Maiden Castle Squash Courts
2023-11-26 08:00PM |
Grey F |
0 - 13 |
St. Aidan's D |
Men's Football
Division 6A |
3G1 (Old)
2023-11-26 07:30PM |
Grey A |
7 - 2 |
St. John's A |
Men's Badminton
Division 1 |
MC Old Sports Hall Courts 1 & 2
2023-11-26 04:00PM |
Grey D |
26 - 16 |
South C |
Women's Netball
Division 3 |
MC Netball 1
2023-11-26 03:00PM |
Grey B |
3 - 0 |
Collingwood K |
Men's Football
Division 2 |
3G2 (New)
2023-11-26 02:15PM |
St. Mary's B |
23 - 21 |
Grey C |
Women's Netball
Division 2 |
MC Netball 3
2023-11-26 01:00PM |
St. John's (Leskow) |
1 - 0 |
Grey (Warmington) |
Novice Cup
|
River Wear
2023-11-26 12:15PM |
Grey Trevs A |
22 - 20 |
Combined North Bailey |
Women's Rugby Union
Premiership |
MC Rugby 1
2023-11-26 12:00PM |
Grey B |
35 - 10 |
University A |
Women's Netball
Division 1 |
MC Netball 2
2023-11-26 12:00PM |
St. Cuthbert's (Fraser) |
0 - 1 |
Grey (Warmington) |
Novice Cup
|
River Wear
2023-11-26 11:30AM |
Josephine Butler (Smith) |
0 - 1 |
Grey (Warmington) |
Novice Cup
|
River Wear
2023-11-26 10:00AM |
Grey (Adamson) |
0 - 1 |
St. Cuthbert's (Fraser) |
Novice Cup
|
River Wear
2023-11-26 09:45AM |
Trevelyan A |
1 - 4 |
Grey A |
Men's Squash
Premiership |
Maiden Castle Squash Courts
2023-11-25 08:00PM |
Grey A |
38 - 26 |
St. Aidan's A |
Women's Netball
Premiership |
MC Old Sports Hall Section B
2023-11-25 04:00PM |
Grey C |
South B |
Women's Netball
Test Run |
MC Netball 1
2023-11-25 04:00PM |
|
Josephine Butler B |
3 - 6 |
Grey A |
Table Tennis
Division 1 |
College Table Tennis
2023-11-25 03:15PM |
Collingwood A |
9 - 0 |
Grey B |
Table Tennis
Division 1 |
College Table Tennis
2023-11-25 03:00PM |