Grey College
Teams by Sport
To use space better, sports with more than 3 teams are shown collapsed by default.
You can use
and
to expand / collapse them.
To use space better here, sections with more than 10 items are shown collapsed by default.
You can use and to expand / collapse them.
You can use and to expand / collapse them.
"Home" | v | "Away" | Competition | Venue & time |
---|---|---|---|---|
Grey B |
2 - 7 |
Hatfield A |
Mixed Badminton
Division 1 |
MC Old Sports Hall Courts 1 & 2
2023-10-22 05:00PM |
Grey B |
South A |
Women's Hockey
|
Water-based Astro 2
2023-10-22 04:00PM |
|
Grey B |
Ustinov A |
Women's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-22 03:00PM |
|
Van Mildert B |
Grey B |
Women's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-22 02:00PM |
|
Grey B |
St. Cuthbert's A |
Women's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-22 01:00PM |
|
Collingwood A |
36 - 19 |
Grey A |
Women's Netball
Premiership |
MC Netball 1
2023-10-22 12:00PM |
Trevelyan A |
Grey B |
Women's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-22 12:00PM |
|
Collingwood B |
Grey B |
Women's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-22 11:00AM |
|
Grey B |
Collingwood C |
Women's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-22 10:00AM |
|
Van Mildert B |
39 - 36 |
Grey B |
Men's Basketball
Men's Basketball Division 2 |
MC Old Sports Hall Section A
2023-10-21 09:00PM |
Grey A |
4 - 5 |
Hatfield A |
Men's Badminton
Division 1 |
MC Old Sports Hall Courts 1 & 2
2023-10-21 06:00PM |
Grey B |
20 - 11 |
St. Chad's A |
Women's Netball
Division 1 |
MC Netball 3
2023-10-21 02:00PM |
Collingwood H |
1 - 0 |
Grey B |
Men's Football
Division 2 |
3G2 (New)
2023-10-21 12:00PM |
Grey A |
3 - 1 |
Collingwood G |
Men's Football
Division 1 |
3G3 (Track)
2023-10-21 12:00PM |
Grey A |
4 - 1 |
Van Mildert B |
Men's Squash
Premiership |
Maiden Castle Squash Courts
2023-10-21 10:00AM |
St. Mary's A |
7 - 2 |
Grey B |
Mixed Badminton
Division 1 |
MC Old Sports Hall Courts 1 & 2
2023-10-21 10:00AM |
Grey A |
1 - 8 |
Collingwood A |
Women's Badminton
Premiership |
MC Old Sports Hall Courts 3 & 4
2023-10-21 09:00AM |
South B |
4 - 5 |
Grey B |
Men's Badminton
Division 2 |
MC Old Sports Hall Courts 1 & 2
2023-10-21 09:00AM |
Grey B |
3 - 0 |
Josephine Butler B |
Men's Squash
Division 1 |
Maiden Castle Squash Courts
2023-10-20 09:00PM |
St. Aidan's A |
32 - 34 |
Grey A |
Men's Basketball
Men's Basketball Division 1 |
Sports Arena B
2023-10-15 09:00PM |
Grey B |
Ustinov A |
Men's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-15 07:00PM |
|
South A |
Grey B |
Men's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-15 06:00PM |
|
Hatfield B |
Grey B |
Men's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-15 05:00PM |
|
Grey A |
6 - 0 |
Hatfield B |
Men's Football
Division 1 |
3G3 (Track)
2023-10-15 04:00PM |
Grey B |
Van Mildert B |
Men's Hockey
|
Water-based Astro 1
2023-10-15 04:00PM |